Автомати та інгредієнти найкращих італійських брендів
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Зворотній зв'язок Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання
Напишіть нам
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Росія і Білорусь
Москва

+7 (495) 380-22-06

Санкт-Петербург

+7 (812) 740-15-77

Мінськ

+375 (17) 210-20-83

Потрібна допомога у виборі? Зателефонуйте або напишіть нам, і ми з задоволенням
відповімо на всі ваші запитання!

Курс валют
на 22 Августа 2019
EUR 29.8000
USD 26.3000
RUR 0.4500

Слідкуйте за нами в Facebook


Варіанти оплати напоїв і товарів

Підберіть для себе найкращий варіант оплати товарів з автомата

На Ваш вибір ми пропонуємо кілька методів оплати при установці кавового і снекового автоматів. Таким чином, Ви можете обрати найбільш вигідний для Вас варіант.

№ 1. Стандартна установка

В даному варіанті клієнти і працівники компанії самостійно оплачують бажаний товар з автомата за готівку. Тому Вас обходять будь-які турботи про оплату, залишилося тільки знайти місце для установки.

Автомат, встановлений у Вашому офісі, буде оснащений банкнотоприймачем, монетоприймачем і спеціальним пристроєм для електронних ключів. Таким чином, будь-який відвідувач або співробітник компанії можуть придбати ароматну каву або батончик. Для особливих любителів смачненького з автоматів, передбачений електронний ключ, який дає знижку власнику. Поповнюється такий ключ через платіжну систему автомата.

 

№ 2. Установка кавового автомата з безкоштовною видачею напоїв 

Установка передбачає автомати тільки з гарячими напоями. 

Забезпечте свій персонал улюбленим напоєм за фіксованою ціною. У даному випадку автомат абсолютно безкоштовно видає напої співробітникам, варто тільки натиснути на відповідну кнопку в меню.

Якщо Вашу компанію / підприємство часто відвідують клієнти, то Ви можете обмежити для них доступ, і вони купуватимуть напої за готівку. А для вашого персоналу видадуть спеціальний електронний ключ, який дозволить їм отримати каву безкоштовно.

Кожен автомат оснащений електронним лічильником. Відповідно його показників проводиться щомісячна оплата. Сума нараховується за фіксованою ціною за напій (в договорі вказується мінімальна норма споживання на місяць).

Зверніть увагу. Якщо компанією не був використаний мінімальний рівень споживання порцій, як передбачає договір, то залишок на наступний місяць не переносяться, він - списуються. У разі, коли було випито більше, ніж передбачалося, Ви доплачуєте за кожну порцію напою, яку спожили понад договір.


№ 3. Змішана оплата

Ви звикли чітко розподіляти бюджет? У такому випадку даний варіант те, що Вам потрібно. Він дасть Вам можливість розподілити фіксовану суму на кожного співробітника. Наприклад, в штаті 15 осіб і на кожного з них Ви розраховуєте виділити 100 грн на місяць. Після того, як на основний ключ зачислятся кошти, кожному співробітнику видається електронний ключ, який щомісяця поповнюватиметься відповідальною особою за розподіл.

Після того як зкошти на ключі вичерпаються, решта напоїв працівник купує за свій рахунок.

При цьому клієнти та відвідувачі Вашої компанії також можуть користуватися автоматом без ключа, самостійно сплативши за бажаний напій або батончик готівкою.


№ 4. Часткова оплата за напої  

Даний варіант передбачений тільки для автоматів з гарячими напоями.

Ви не готові платити повну вартість за споживані напої? Але при цьому хочете знизити ціну для співробітників? Тоді це те, що Вам потрібно. При покупці напоїв працівник платить за нього готівкою, однак, вже не за повною ціною.

Наприклад, повна вартість порції 4-5 грн., а Ви хочете, щоб для співробітника вона була 2-3 грн. У такому випадку ми встановлюємо вашу вартість, а в кінці звітного періоду Ви доплачуєте різницю за випиті порції згідно електронного лічильника.