Автомати та інгредієнти найкращих італійських брендів
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Зворотній зв'язок Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання
Напишіть нам
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Росія і Білорусь
Москва

+7 (495) 380-22-06

Санкт-Петербург

+7 (812) 740-15-77

Мінськ

+375 (17) 210-20-83

Потрібна допомога у виборі? Зателефонуйте або напишіть нам, і ми з задоволенням
відповімо на всі ваші запитання!

Курс валют
на 23 Октября 2019
EUR 26.5000
USD 24.1500
RUR 0.4500

Слідкуйте за нами в Facebook


Автомати щоб встановити

Кавові автомати, що готують каву з натуральних зерен

Установка кавових автоматів, що готують каву з капсул Lavazza Blue

Як поліпшити працездатність співробітників і порадувати клієнтів під час очікування?

Ваші співробітники відлучаються на чашечку кави, а приготування займає масу часу? Клієнти після тривалого очікування в приймальні вже не розташовані до приємного діалогу?

Ці незручності ви можете вирішити в один момент, встановивши кавовий і снековий автомат на своєму підприємстві чи в офісі. Завдяки цьому Ви зможете поліпшити умови сервісу, як для співробітників, так і клієнтів Вашої компанії.

Скільки коштує установка кавових автоматів?

Відповідь - безкоштовно. З нами Вам не доведеться купувати або платити за оренду такого автомата. Також всі питання з його обслуговування покладаються на нас і за це Ви теж не платите.

Чому більшість компаній вже установили кавовий автомат на своїх підприємствах?

Міні-кафе на робочому місці. Завдяки такому апарату, співробітникам компанії не доводиться відволікатися на приготування кави або походів в найближчі магазини за батончиками. Практично на робочому місці у них особистий міні-кафетерій, де за пару хвилин вони отримують бажане замовлення.

Задоволені співробітники працюють краще. У кожного є свої уподобання в напоях і батончиках. Тому всі автомати обладнані меню, яке дає можливість Вашому працівнику вибрати, що йому більше подобатися, а не вживати нелюбиму каву, закуплену для всього офісу. Улюблений напій і батончик піднімуть співробітнику настрій, який дає стимул для продуктивної роботи.

Економія коштів. Враховуючи те, що автомат розрахований на самообслуговування, Вам більше не доведеться витрачати гроші на постійні закупівлі кави або чаю для співробітників. Відтепер вони самі платять за напій, який їм до душі.

Клієнтів вже не дратує довге очікування. У більшості клієнтів терпіння практично немає, а довгі очікування в приймальній зовсім виводять з рівноваги. Кавовий автомат допомагає «скоротити» очікування, адже поки клієнт буде насолоджуватися ароматною кавою або прохолодою напою, підійде його черга. При цьому він навіть не помітить, скільки часу він витратив на очікування.

Економія простору. Кавові автомати досить компактні, що дає можливість розмістити їх в невеликих офісах. Це також відмінне рішення для приміщень, де під міні-кухню немає вільного місця.

Чому для установки кавових автоматів клієнти обирають нашу компанію?

На ринку більше 11 років. Роки довгої роботи допомогли накопичити масу знань та навичок з обслуговування та встановлення автоматів, що допомагає виконати всі необхідні роботи в найкоротший термін. Можливо, завдяки цьому наша мережа нараховує більше 2000 торгових автоматів.

Широкий асортимент.Ви можете підібрати торговий автомат, який не тільки задовольнить потреби Вашого персоналу і клієнтів компанії, але і відмінно впишеться в дизайн приміщення. До того ж дані автомати розраховані як для великих підприємств, так і невеликих офісів.

Швидка реакція. Використання сучасного програмного забезпечення і штат техніків, багато з яких працюють вже більше 7-ми років, допомагають швидко реагувати на будь-які зміни в роботі автоматів. Тому, щоб з ним не трапилося, Ви можете бути впевнені, що в найкоротші терміни несправність буде усунена.

Прямі поставки. Всі автомати та інгредієнти безпосередньо доставляються з Італії, тому ми можемо гарантувати якість і своєчасну доставку необхідних товарів.

Особистий менеджер. Крім технічного персоналу у Вашому розпорядженні свій помічник, який в будь-який момент відповість на запитання щодо обслуговування торгового автомата.