Автомати та інгредієнти найкращих італійських брендів
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Зворотній зв'язок Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання
Напишіть нам
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Росія і Білорусь
Москва

+7 (495) 380-22-06

Санкт-Петербург

+7 (812) 740-15-77

Мінськ

+375 (17) 210-20-83

Потрібна допомога у виборі? Зателефонуйте або напишіть нам, і ми з задоволенням
відповімо на всі ваші запитання!

Курс валют
на 21 Марта 2019
EUR 30.3000
USD 28.0000
RUR 0.4500

Слідкуйте за нами в Facebook

Наші партнери

  • COVIM
  • TAG
  • NECTA
  • FAGE
  • CashCode
  • ICT

COVIM – компанія, яка більше 40-ка років підкорює справжніх цінителів кави. Секрет такого успіху, криється в відмінно налагодженій роботі і особливому підходуі до кожного етапу виробництва кавових композицій. Починаючи від відбору зерен до їх фасування. Для створення відмінних купажів, підбираються певні сорти кави, зібрані зі спеціально підготовлених плантацій. А ретельний підхід і розроблені технології обсмаження, надають напоям неперевершений аромат і насичений смак.

Створені композиції широко використовуються в кафе і ресторанах по всьому світу. Завдяки постійному смаку протягом довгих років, кави завоювало симпатії багатьох кавоманів. Тому, навіть при появі чергової новинки, ніхто не сумнівається у високій якості кави.

Нині компанія є лідером з виробництва відмінної кави з різними композиціями, які сподобаються навіть дуже вимогливому любителю кавових напоїв. Чому так? Все тому, що багаторічний досвід COVIM допоміг їм зрозуміти, що хоче відчувати клієнт, випиваючи чашку кави.

TAG - компанія, яка понад 100 років підкорює італійців дивовижною кавою. А хто як не мешканці Італії знають про те, який повинен бути смак у цього напою. Адже саме з нього у них починається ранок, супроводжується ділова зустріч або дружня бесіда.

У країні, де кавовий бізнес один з найпріоритетніших, дуже складно конкурувати, оскільки тут на якості вже не зекономиш. Саме тому ви отримуєте тільки кращі купажі, створені з добірних сортів зерен, які були вирощені на спеціально підготовлених плантаціях.

А особлива технологія обжарювання, яка виробляється під чуйним контролем майстрів жаровні, надає напою відмінний смак і чудовий післясмак. Такий підхід дозволив кожній композиції протягом цілого століття зберігати свої смакові якості, що й підкорило «кавову» Італію і безліч країн з усього світу.

Завдяки своїй якості, багато ресторанів і кафе воліють мати кавові купажі тільки від компанії TAG. Адже вони впевнені в тому, що купуючи певну композицію, вони отримають те, що хочуть: той же смак і аромат, як і раніше. Це відіграє величезну роль, для тих, кому дорога репутація закладу і хто цінує своїх клієнтів, які знають толк в кавових напоях. При цьому більшість ресторанів і кафе раді випуску новинок, які з радістю пропонують своїм клієнтам, так як у них немає сумнівів щодо якості наданого напою.

Necta.JPGN&W Global Vending (NECTA) – компанія, яка почала виробництво торгових автоматів ще задовго своєї появи. Спочатку автомати вироблялися завдяки співпраці компаній, яке в результаті призвело до утворення сьогоднішнього лідера - NECTA.

Нині компанія виробляє автомати для приготування напоїв та продажу інших товарів. Престиж і якість вироблених товарів, дозволило стати лідером з виробництва вендингового обладнання. До того ж, серед випущених автоматів є моделі, що не мають аналогів у всьому світі.

Головні переваги торгових автоматів NECTA:

· Безперебійна робота. Вироблене обладнання має високу якість, тому Вам не доведеться турбуватися про непередбачені збої та поломки. Це Вас позбавить від частих виїздів до автомата, а значить, Ви заощаджуєте на бензині і ремонті автомата;

· Висока якість вироблених напоїв. На сьогоднішній день компанія Necta, єдиний виробник кавових автоматів, які можуть готувати каву на рівні з професійними кавовими апаратами. Однак не варто забувати, що завантажувати в автомат варто лише спеціалізовані інгредієнти для торгових автоматів;

· Привабливий дизайн і зручне меню. Завдяки сучасному дизайну автомат може залучити більше покупців, а зрозуміле меню дає можливість придбати напій навіть недосвідченому користувачу. 

Fage спеціалізується на виробництві монетоприймачів. При цьому компанія має і іншого роду платіжні системи, призначені для оплати товарів з автоматів. Тому Ваші клієнти також можуть розраховуватися за допомогою електронних ключів або пластикових карт. А завдяки наданим програмам виробника, Ви можете програмувати режими роботи платіжних систем, а також вести статистику продажів.

CashCode, є лідером серед компаній, що спеціалізуються на перевірці достовірності банкнот. Все обладнання вироблене компанією CashCode, без проблем відрізняє фальшиві купюри, саме тому вона так популярна серед власників торгових, розважальних та ігрових автоматів. 

Компанія ICT, яка вже більше 30 років виробляє банкнотоприймачі для автоматів. За цей час вона зуміла зарекомендувати себе завдяки високій якості обладнання і є одним з основних постачальників недорогих банкнотоприймач у всьому світі.