Автомати та інгредієнти найкращих італійських брендів
Київ

+38 (044) 238-8-338

Дніпропетровськ

+38 (050) 595-6-154

Зворотній зв'язок Із задоволенням відповімо        на всі Ваші запитанняБезкоштовна
установка автоматів

Прямі поставки і продаж вендінгових автоматів та інгредієнтів

    Продаж автоматів

та інгредієнтів

Формування мережі
торговельних автоматів
у містах України

Безкоштовна оренда кавомашин

Безкоштовна оренда настільних
кавомашин для дому
та офісу

Єдина КраїнаСьогодні чудовий день для створення власного веніднг-бізнесу

Ваш старт: покупка автомата і його установка.

Що ви отримуєте? Всі гроші від проданих напоїв і продуктів.

Що потрібно робити? Періодично наповнювати апарат необхідними інгредієнтами і підтримувати його робочий стан.

Навіщо звертатися до нас?

Автомати тільки від відомих виробників

    Перевірені бренди застрахують Вас від сумнівних новинок і одноденних компаній, які не завжди можуть забезпечити деталями та детальною інформацією з обслуговування. Ми працюємо з італійськими виробниками - провідними лідерами вендінг обладнання. Тому будьте впевнені, ваш автомат Вас не підведе, а в разі неполадок Вам завжди допоможуть з його обслуговуванням і заміною запчастин.

Спеціалізовані матеріали та інгредієнти для автоматів

    Використовуючи витратні компоненти, спеціально призначені для вендінг автоматів, це допоможете запобігти збоїв і неполадок, які можуть виникнути під час приготування напоїв. Наприклад, всі інгредієнти створені за особливою технологією, що сприяє правильній сипучості і розчинності. А значить, у вашому апараті напої завжди однакові і не будуть відрізняться смаковими якостями в кожній чашці.

Корисні рекомендації для новачків

     За 11 років ми «набили чимало гуль» розвиваючи свій бізнес. Що дало можливість дізнатися про різні сторони вендиіга. І завдяки цьому ми можемо давати Вам тільки цінні та корисні поради по бізнесу та обслуговування вашого обладнання.

Хочу знати більше ...

Як отримати кавоварку безкоштовно, випиваючи улюблений напій? 

Сьогодні ми вам пропонуємо пити справжню каву без витрат на покупку кавомашини. Як? Всього в два етапи апарат ваш: 

Вибір кавомашини. Для початку необхідно зрозуміти який з апаратів вам найбільше підходить: габарити, дизайн, функціональність. 

Установка кавомашини. Наш співробітник приїжджає до вас і встановлює апарат в найбільш зручному для вас місці. Показує принцип роботи, для того щоб ви не мучилися з інструкцією.

 Ось і все можете користуватися.

 Єдиною умовою такого придбання, є щомісячний викуп певної кількості капсул для приготування напоїв. Таким чином, ви отримуєте кавоварку абсолютно безкоштовно за те, що ви п'єте ароматну каву вранці і під час перерв для відпочинку.

Хочу знати більше ...

Електронний ключ, який економить бюджет співробітників

Кожен автомат оснащений спеціальним зчитувачем електронних ключів. Завдяки яким ваш персонал може заощаджувати на покупці напоїв або продуктів з автомата.

Розмір знижки ми обговорюємо індивідуально при установці обладнання. А поповнювати такий ключ дуже легко за допомогою того ж автомата, де купуються напої.

Також цей ключ зручний тим, що колеги не відволікають один одного в пошуках монет і дрібних купюр. Тепер вони розплачуються рівною сумою, яка списується з електронного носія.

Його вартість 50 гривень, однак, на їх придбання діють різні акції. Про них ви можете дізнатися у менеджера, закріпленого за вашим автоматом.

Хочу знати більше...